Happymarathon 15. Febuar 2020 Kl 9

Betalt #

Marathon!

Maj-Britt Steenbuch Falk # 

Peter Precht Pedersen # 

Zamel Zhaian 

 

Halvmarathon!

Brian Klug # 

Eva Jørgensen #

Jacob Petersen # 

Kitt Krogh # 

Sten Ejlersen ( depotbestyrer)

Thomas Larsen #

 

Omgange!

Happymarathon dobbelt løb 14 Marts 2020 Kl 8

Pastasalat

Betalt #

Marathon!

Klaus Grønhøj 

Maria Holtze Kryger

Sten Ejlersen

 

Halvmarathon!

Anna Louise Sofie Larsen # 

Arne Oliver Hansen # 

Jacob Petersen # 

 

Omgange!

 

Powervalk!

Happymarathon dobbelt løb 14 Marts 2020 Kl 14

Karrysupper bagefter

Betalt #

Marathon!

Klaus Grønhøj 

Maria Holtze Kryger

Sten Ejlersen

 

Halvmarathon!

Anna Louise Sofie Larsen #

Arne Oliver Hansen # 

 

Omgange!

 

Powervalk!

HAPPYMARATHON SPECIAL 100 KM ULTRA LØB # 1 FREDAG DEN 10 APRIL Kl 8

Medalje 10 April 2020
100 Km 325 Kr m. Dato

Marathon 125 Kr u. dato
Halvmarathon 125 Kr U. dato

# Betalt

100 Km! PRIS: 325 KR

1. Charles Sørensen 

2. Johanne Gren ( Hvis jeg har fri denne dag )

3. Klaus Grønhøj   ( Hvis jeg har fri denne dag )

4. Louise Løbesmølfen Andersen #

5. Maja Florens Klausen ( Hvis jeg har fri denne dag )

6. Maria Holtze kryger ( Hvis jeg har fri denne dag )

7. Mie Pedersen ( Hvis jeg har fri denne dag )

9. Sten Ejlersen #

 

Marathon! PRIS: 125

 

Betalt #

 

1. Annette Eriksen

2. H.C. Jensen 

3. Jane Dall #

4. Lars Jensen # 

5. Michael Dall #

6. Søren Valet 

 

Halvmarathon! PRIS: 125 KR

Betalt #

1. Anna Louise Sofie Larsen ( Afventer )

2. Birgitte Anne Friis # 

3.Beinta Laksafoos #

4. Betina Mortensen #

5. Brian Schwartz #

6. Carsten Madsen #

7. Charlotte Nylander #

8. Eva Jørgensen #

9. Dorthe Christensen #

10. Dorthe Møller #

11. Henrik Emde #

12. Jannik Pedersen #

13. Klaus Huus

14. Liselotte Thorsen 

15. Majbritt Harboe Holmgren #

16. Monika Petersen #

17. Morten Andersen #

18. Mikkel Andersen #

19. Natasja Lundh #

20. Nena Kuster #

21. Nickie Schwartz #

22. Pia Christiansen # 

23. René Falk Jensen #

24. Steen Anthoni #

25. Susanne Bejstrup Jensen #

26. Tina Dreyer #

27. Tina Forsmann #

28. Trine Petersen #

29. Torunn Laksafoss #

30. Søren Holmgren #

31. Jacob Petersen # 

32. Lone Leonhard # 

33. Brian Sølund # 

34. Gitte Kruse # 

35. Camilla Lykke Falk # 

36. Jens Falk # 

37. Gitte Kristensen # 

38. Sidsel Kristiansen #

 

Omgange PRIS: 100 KR ( Alm Medalje )

1. Annika Holm Andersen #

Marathon 125 kr
Halvmarathon 125 Kr

Happymarathon Fødselsdags Løb 30 Maj Kl 9

Så bliver jeg sku 61 år!

# Betalt

Marathon!

 

Halvmarathon!

 

Omgange!